izmir psikolog
0 533 969 61 31
0 542 463 93 72
Tüm psikolojik sorunlarınız için bize ulaşın Facebook Twitter

Hakkımızda

aile psikolog

AILE PSIKOLOG sitesi İzmir ve Bodrum aile ve bireyler için profesyonel psikolojik danışmanlık hizmeti veren
Uzman Klinik Psikolog Sinem Malkoç'un internet sitesidir.

 

izmir psikolog sinem malkoç

Uzmanımız Klinik Psikolog Sinem Malkoç bireysel, aile, evlilik, çocuk, ergen, cinsel terapi konularında bireysel ve aile sorunlarında psikolojik destek hizmeti vermektedir.

İzmir'de konusunda deneyimli uzman güvenilir bir psikolog arıyorsanız, yada Psikolog mu psikiyatrist mi? karar veremiyorsanız Almanya'da lisans ve lisans üstü eğitimini tamamlamış 20 yıllık deneyimi, profesyonel hizmet anlayışı ile Uzman Klinik Psikolog Sinem Malkoç'u tercih edebilirsiniz.Kendisi hakkında tavsiyeediyorum.com sitesinde  tarafsız danışan görüşlerini okumak için tavsiyeler bölümüne bakabilirsiniz.

Neden Uzman Klinik Psikolog Sinem Malkoç ?

Güvenilir

Bilimsel

Konusunda uzman

Almanya'da lisans ve Yüksek Lisans Eğitimi

Aile ve Bireysel Terapi konularında 20 yıllık deneyim

Sitemizin psikolojik danışma hizmetimizden faydalanmak danışmanımız Uzman Klinik Psikolog Sinem Malkoç'a Başvuru formunu kullanarak buradan ulaşabilirsiniz.Soru sormadan önce lütfen sıkça sorulan sorular bölümünü buradan okuyunuz.

sinem malkoç

Uzman Psikolog Sinem Malkoç

Psikolog Dr. Sinem Malkoç Almanya Düsseldorf Heinrich Heine Universitesi, Fen Fakültesi, Psikoloji  Bölümü’nden mezun olmuş, Klinik Psikoloji Eğitimi tamamladıktan sonra Almanya’da çeşitli Psikiyatri Kliniklerinde Uzman Psikolog ve Aile Terapisti olarak çalışmıştır.Heinrich Heine Üniversitesi’nin Psikoterapi Enstitüsünde Psikoterapist dalında başladığı eğitimine “Göçmenlik ve Psikolojik bozukluklar” tezi ile bitirdikten sonra aynı enstitünün Klinik Psikoloji bölümünde doktora programına başlamıştır. “ Türk göçmenlerinin iki kültür arasında yaşamanın getirdiği sonuçlar ve Depresyon Araştırması” başlıklı tezi ile doktor ünvanını alan Sinem Malkoç’un aynı zamanda Lisans ve Yüksek Lisans düzeyinde Pedagoji ve Çoçuk Psikolojisi dalında uzmanlığını bulunmaktadır.

Çeşitli konferans ve eğitim seminerlerine katılan Sinem Malkoç özellilke Öfke Kontrölü, Stres Yönetimi, Sınav Kaygısı, İletişim Becerileri, Kronik Hastalıklar ve Psikolojik Bozukluklar, Aile Danışmanlığı Kuramları, Aile içinde arabuluculuk (Intervensiyon), Ebeveyn ve Çocuk İlişkileri alanlarında sunumları, eğitimleri ve makaleleri bulunmaktadır.

Özel Yaşam Atölyesi Aile Danışma Merkezinde kurucusu ve Uzman Psikolog olarak meslek hayatına devam etmektedir.

aile psikolog sinem malkoç

RANDEVU VE BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm aile içi sorunlarda yılların tecrübesi ile İzmir ve Bodrum'da en etkili terapi yöntemleriyle kalıcı ve profesyonel çözümler için bize ulaşın.

Online başvuru sistemimizi kullanıp,

Uzmanımız Klinik Psikolog Evlilik Terapisti

Aile Psikolog Sinem Malkoç'dan randevu almak icin burayi tıklayınız.