izmir klinik psikolog

Klinik Psikoloji Nedir? Klinik Psikolog Kimdir, Nedir?

Amerikan Psikologlar Derneği (APA) tarafından yapılmış olan resmî tanımdan hareketle klinik psikoloji, zihinsel, biyolojik, psikolojik ve davranışsal uyumsuzlukları, yetersizlikleri ve sorunları açıklamaya, tahmin etmeye ve hafifletmeye yönelik araştırmalar yapan, eğitimler veren ve tedavi yöntemleri geliştirerek uygulayan psikoloji alt alanıdır.

 

Bu alanda çalışmalar yapan ve klinik psikoloji ile ilgili faaliyetlerde bulunan psikologlara ise “klinik psikolog” adı verilmektedir. Klinik psikolog olabilmek için dört yıllık psikoloji lisans eğitiminin üzerine klinik psikoloji yüksek lisansı ya da doktorası yapmak gerekmektedir. Lisans eğitiminden sonra 2 yıllık yüksek lisans eğitimini tamamlayan psikologlara ‘klinik psikolog’ unvanı verilir. İki yıllık eğitimin ardından dört yıllık doktora eğitimi de alanlar klinik psikologlar ‘doktor’ unvanı kazanırlar.

İzmir'de konusunda deneyimli klinik psikolog psikolog mu arıyorsunuz ?

Uzmanımız Sinem Malkoç Almanya'da lisans ve Yüksek lisans eğitimlerini tamamlamış konusunda uzmandır.23 yıllık deneyime sahiptir.

aile psikolog sinem malkoç

Psikolojik sorunlarınız mı var ?

Depresyonda mısınız ?

Çocuklarınızla ilgili sorunlar mı var ?

Ağır bir travma mı atlattınız ?

hayatınızı yaşanmaz hale mi getirdi ?

Sizin veya ailenizdeki kişilerinin eşcinsellikle ilgili sorunları mı var ?

Cinsel sorunlarınız için güvenilir bir psikolog mu arıyorsunuz ?

İzmir'de konusunda deneyimli uzman psikolog arıyorsanız,etkin tedavi ve tanı için Uzman İzmir Psikolog Sinem Malkoç'dan bireysel, cinsel sorunlar, aile, evlilik, çocuk ve ergen danışmasi konularında profesyonel destek alabilirsiniz.

Tüm psikolojik Sorunlara En Etkin Metodlarla Kalıcı Çözümler.

Tavsiyeleri okumak için tıklayınız.   Randevu ve Başvuru Formu için tıklayınız.

 

bireysel danışmanlık

Tüm aile içi sorunlarda yılların tecrübesi ile İzmir ve Bodrum'da en etkili danışma yöntemleriyle kalıcı ve profesyonel çözümler için bize ulaşın.

 

Tüm aile içi sorunlarda yılların tecrübesi ile İzmir ve Bodrum'da en etkili danışma yöntemleriyle kalıcı ve profesyonel çözümler için bize ulaşın.

Online başvuru sistemimizi kullanıp,

Uzmanımız Klinik Psikolog Evlilik psikoloğu

Aile Psikolog Sinem Malkoç'dan randevu almak icin burayi tıklayınız.

aile psikolog