tavsiyeediyorum psikolog

izmir ve Bodrum'da uzman psikolog arıyor kime gideceğinize karar veremiyorsanız;

TAVSİYEDİYORUM.COM sitesinde Uzmanımız Sinem Malkoç hakkında yazılan danışan görüşlerini okuyabilirsiniz.:

 Birsel (Danışan)

Ciddi bir sorunum vardı,artık hayat çekilmez olmuştu benim için ve bir yardım almaya karar verdim,Tavsiye ediyorum sitesinden de Sinem hanımı buldum,hakkında yazılanlar,özgeçmişi ve eğitiminin yurt dışında oluşu beni etkiledi.benim bu rahatsızlığım konusunda da oldukça uzman psikoloktu,bunu daha ilk çalışmamızda anladım,uyguladığı danışma metodları sayesinde şu anda da kendimi çok iyi hissediyorum.Tedavim sürmekte,ben kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum,çünkü mesleki bilgisi ve danışanına güven veren tavrı ve tutumu benim için çok önemliydi,Hala birlikte seanslara devam ediyoruz ve sayesinde çok daha iyi ve huzurlu bir hayata kavuşacağımı bilmek çok rahatlatıyor, çünkü kısa sürede bile çok yol aldı.Beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için kendisine çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

sukran ci (Danışan)

Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanırım.Evrenin bir kurgusu olduğuna ve her şeyin zamanı geldiğinde yaşanacağına inanirim .sevgili sinem hanım da öyle...bazı dönemler olur,illaki bilirsiniz.en diptesinizdir sanki etrafınızda ki her şey sizi üzmek için sırayla sizi incitmeye gelmiştir.ruhunuz serseri mayın gibi.aklınız bir karış havadadır.Tam da böyleydim işte. Açıkçası gitmiş olmak için gitmiştim ilk seansına sinem hanımın.bildiğiniz laf olsun modundaydım kısaca.....)) sonra ne mi oldu ? seanslarında kendimle yüzleştirdi beni.... hayatımın kontrolünü tekrar geri almama destek oldu.beni gördü...duydu...ruhuma ve aklıma dokundu sanki sihirli kalbiyle... her gecen seansta eski ben olmam için gereken gücü verdi.kendimi tekrar sevmeyi öğretti... iyi ki tanımışım sizi sinem hanım....iyi ki benden ümidi kesmeyip )) zorlamışsınız beni....bu gün eger mutluysam...ne istediğimi biliyorsam....fikirlerimde kararlıysam...ve en önemlisi hayatı tekrar sevebiliyorsam... bunların arkasında sizin desteginiz çok buyuk..... her şey için sonsuz teşekkür ederim....iyi ki varsınız...iyi ki ....

 nurhayat (Arkadaş/Tanıdık)

Ben Aile Hekimiyim kendime kendim ailem ve hastalarım için bir psikolog ihtiyaci hissettiğim de ne kriterler ararım diye sorduğum da Sinem de bu yanıtların tamamını görmek beni çok mutlu etti. Öncelikle Almanya da alınan çok iyi bir bilimsel donanım ,disiplin,mesleğe saygıdan kaynaklanan hep kendini geliştirme isteği ve tabii ki çok bizden bir insan olmanın sıcaklığı ve empatisi var. Benim için en önemlisi sorunlara yaklaşırken önce bugüne odaklanıp yan yollara sapmadan önce önünde ki taşı kaldırmak gereğine olan inancı her bireyin özel olduğunun ve herkesin kendi ördüğü kabukların öyle kolayca ve hoyratca kaldırılamayacağının bunun sabır, emek, karşında kini anlama ve onun kişilik haklarını koruma gibi özel donanım ve diiplin gerektiren profesyonel bir iş olduğunu bilen ve uyğulayan biri olduğu için Sinem e bir psikolog olarak çok güveniyorum.

Mel. (Arkadaş/Tanıdık)

Sinem hanımla bu sene başında tanıştım. Ben bir devlet lisesinde öğretmenim ve kendisine okulda zorluk yaşadığımız bazı öğrencilerimiz gitmiş ve onlar sayesinde biz de sık sık iletişim içinde olduk. Öğrencilerimiz için ortaklaşa çalışmalar yaptık. Biz de onların durumlarını okulda gözlemledik ve iyi bir aile, okul ve psikolog üçgeni oluşturduk. Böylece öğrencilerimize destek olduk. Zaman içinde bu zorluk yaşadığımız öğrenciler hem akademik başarı olarak hemde sosyal ve kişisel davranış bozuklukları bakımından oldukça olumlu gelişmeler kaydettiler. Onlarda ki bu olumlu gelişme ailelerine ve ilişkilerine yansıdıkça hepimiz çok mutlu olduk. Îyi bir takım çalışması oldu. Doktorumuz hem bizi hem aileleri çok iyi yönlendirdi ve öğrencilerimizi kazanmamızı sağladı. Öğrencilerimizin her birinin kendi ait farklı problemleri vardı ve hepsi birer çok yol kat etti. Burdan da sizin aracılığınızla hem kendim hem de öğrencilerim adına sinem Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

 K.K. (Danışan)

Sinem Hanım'a oğlum için gittim. Uzun zamandır ergenlik evresinde olan oğlum ile sorunlar yaşıyordum. İletişim problemimiz hızla artıyordu. Okul başarısı gittikçe düşüyordu ve hiç bir şekilde ne benimle ne de babasıyla eskisi gibi yakın değildi. Bu zor anlarımızda Sinem hanım bize çok yardımcı oldu. Onunla nasıl uzlaşabileceğimiz, nasıl iletişim kurabileceğimiz ve nasıl davranırsak onu kaybetmeyeceğimiz konusunda bize çok yol gösterdi. Kendisiyle çalışmaya hala devam ediyoruz ve faydasını görmeye çoktan başladık bile. Evimizin eski huzuru yerine gelmeye başladı. Elbette bu da bizi çok mutlu etti. Kendisi mesleğinde oldukça başarılı bir uzman. Konuya yaklaşımı ve bize desteği ilk günden beri bizi çok sakinleştirdi. Çünkü aileler bu tarz durumlarda oldukça paniğe kapılıyorlar ve ne yapacaklarını nasıl başa çıkacaklarını bilemiyorlar. Sinem hanım bize çok faydalı oldu o yüzden aynı sorunu paylaşan her aileye kendisinden böyle bir yardım almalarını tavsiye ediyorum. Kendisine de burdan çok teşekkürlerimi iletiyorum.

sevgi öz(Danışan)

Sinem hanımın ismini çevremden çok duymuştum ama bir türlü cesaret edip gidemiyordum. çaresiz ve atak geçirdiğim bir günde internetten cep telefonunu bulup aradım. yolda olmasına rağmen beni uzun uzun dinledi ve yardımcı oldu. hastalığım panik bozukluktu ve kısa süreli ataklar yaşıyordum. beni tanımamasına rağmen telefonda bana yardımcı olması ve dinlemesi beni cesaretlendirdi. hemen randevu aldım ve danışmalere başladık. sinem hanıma gittiğimde otobüse binemiyor , kalabalık alışveriş merkezlerinde atak geçiricem korkusuyla hemen çıkıyordum.şimdi ise normal hayatıma geri döndüm danışmaler çok keyifli geçti kendime güvenimi geri döndürdü. güleryüzlü konuşkan ve profesyonel biri.daha sonrasında birçok kişiye tavsiye ettim ve hepsi çok memnun kaldı.

 u.e (Arkadaş/Tanıdık)

Sinem Hanım'ı çok uzun yıllardır tanıyorum. Eşimden boşandıktan sonra oğlumun yaşadığı ve yaşayabileceği sorunlar için kendisinden destek aldım. Hayatımızın bu yeni döneminde ben de oğlum da duruma alışmakta ve adepte olmakta çok zorlanıyorduk. Özellikle ben hayatla olan bağımı yeniden kurmalı, ayaklarımın üzerinde durmalı ve oğluma mutlu olabileceği bir yaşam sunmalıydım. Ama yaşadıklarım bana da çok kolay gelmiyordu ve tam olarak kendim için ne yapmam gerektiğini ve bu zorlu dönemi en az zararla nasıl atlatabileceğimi ve oğluma nasıl destek olabileceğimi bilmiyordum. Sinem hanım böyle bir dönemde hayatımı çok kolaylaştırdı ve hem bana hem oğluma olan yaklaşımları ile bizi yeniden sağlıklı bir şekilde hayata bağladı. Kendisi çok cana yakın, çok içten ve çok bilgili bir psikolog. Onun tavırları kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan benim gibi biri için büyük bir model oldu. Şimdi oğlum büyüdü ve biz o günleri Sinem hanım sayesinde rahatlıkla atlattık ve hala daha yaşadığımız ve başa çıkamadığımız durumlarda kendisinden destek alırız ve o da her zaman ailemize çok şey kattı. O yüzden burdan da kendisine çok teşekkür etmek isterim. Sayesinde oldukça sağlıklı bir çocuk yetiştirebildim. Bizlere kattığı her şey çok kıymetli. Herşey için çok minnettarım.

Suna (Danışan) Görüş

Sinem hanımı kardeşimin tavsiyesi ile tanıdım. Eşimin evliliğimizi oldukça etkileyen alkol problemi vardı. Sorunumuzu çözmemiz için bir profesyonelden yardım almamız gerektiğine karar verdik. İlk seansımızda Sinem hanım bizi dinledi yardım edebileceğini ama çok zor bir yolumuzun olduğunu açık açık belirtti. O ilk konuşmamızdan sonra Sinem hn. a güvendik. Bize danışmanlık yaptığı sürece çok rahattık. Sanki bir aile meclisinde eşim ben ve bir yakınımız sorunlarımızı konuşuyorduk, çare buluyorduk. Altı aylık sürenin sonunda alkolün artık bize sorun olmayacağına inandım. Sinem hanım evliliğimizi kurtarmıştı. Eşim 27 aydır içki içmiyor. Zaman zaman Sevgili danışmanımıza ne kadar teşekkür etsek az diye düşünüyoruz. Mesleki açıdan sadece şunu söyleyebilirim çok samimi, bizden biri, çok iyi dinleyici. Olayları çok iyi anlıyor, sorunumuzu çok iyi yakalıyor ve çözüm getiriyor. Aynı zaman da karşısındakini nasıl rahatlatacağını biliyor. Eğer Sinem hn. için üç sıfat kullanmam gerekse dost, sorun çözücü, mesleğinde uzman derim. Çalışanları da kendisi gibi samimi ve güler yüzlü. Büronun yeri merkezi, içerisi ferah, insanı germiyor, aksine rahatlatıyor.

Mert (Danışan) Görüş

Sinem Hanım dan ben bir profesyonel olarak birkac seans danışma aldım. Kendisi beni cok samimi bir sekilde dinleyip, benim kendimce cozemedigim konularda bana cok onemli bir ısık tuttu. Bana kendi deneyim ve dusuncelerini cok guzel aktardı ve beni asla manipüle etmeden benim kendi irademle saglıklı kararlar almamı sagladı. Sinem hanımın da katkılarıyla son 10 ayda hem sosyal hem profesyonel hayatımda onemli degisiklilkler oldu ve su an cok ama cok mutlu oldugum kisisel iliskimde onemli bir katkısı ve tavsiyeleri oldu. Sinem hanımı her yas grubundan psikolojik destek almak isteyen kisilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizi dinleyecek ve sizin profesyonel dert ortagınız olacaktır...

Smrykn (Danışan) Görüş

Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık ve hayatımda 'iyi ki' tanıştım iyi ki tanıdım dediğim en önemli kişilerden biri... Aile problemlerimin herşeyimi etkilediği bir dönemdeydim. Artık bu problemlerle baş edemiyordum. Kendi problemlerimin önüne geçmiş hatta kendimi göremez bir durumdayken çözümler bulmamda çok yardımıcı oldu. Çok güler yüzlü ve arkadaşımdan öte sanki içimdeki sesle konuşuyormuşum gibiydi. Kesinlikle işinde çok başarılı biri tanıyabildiğim için çok mutluyum.

Nadidr (Danışan) Görüş

Kendisi gecen yaz bosanma donemimden kolay bir sekilde kurtulmami sagladi. Zaten zorli bir surec kendi ailenize olayi anlatmak duzeninizi degistirmek, yillarca birlikte oldugunuz insani terk etmek. Ama Sinem hanima cok tesekkur ederim. Bu zorlu donemde bana en buyuk destegi kendisi sagladi. Sayesinde daha guclu ve daha dik durdum. O yuzden kendisi benim icin bir doktordan daha otede. Isinde cok basarili, size yaklasimi bir dost gibi ve o yuzden kendisinin yaninda hic yabancilik cekmiyorsunuz. Herseyinizi gayet rahat anlatip dertlesiyorsunuz dersem dogru olur. Cok tesekkur ederim tekrar ve tekrar..

Nur (Danışan) Görüş

En son izmirde olan büyük depremden sonra bir takım korkularım meydana geldi seslerden kapalı alanlardan korkar oldum asansöre binemiyordum gök gürültüsü beni muhteşem korkutuyordu hatta bu öyle bir boyut aldı ki yağmurlu havalarda çocuklarımı okula bile göndermemeye başlamıştım gök gürültüsü beni muhteşem korkutuyordu sürekli hava durumunu takip eder olmuştum.. Sinem hanıma gidene kadar tabiiki.. bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim o kadar sıcakkanlı ve güleryüzlü bir hanım ki kendisi hertürlü derdinizi hiç çekinmeden paylaşabilirsiniz işinde de uzman sayesinde bütün korkularımdan kurtuldum o kadar hafiflemiş hissediyorum ki kendimi neden daha önce gitmedim ki diye sormadan edemiyorum ama herşeyin bir zamanı varmış benimde dermanım sinem hanımdaymış tekrar burdan kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

Buse (Danışan) Görüş

Psikolog sinem malkocu bir arkadasim sayesinde buldum.21 yasindayim ve ailem yuzunden insanlara guven problemim vardi.Dogru duzgun arkadasim yoktu ve hoslandigim erkekler olurdu ama guvenemezdim.Sinem hanima gitmeyi cok dusundum acaba gercekten yardim edebilir mi bana diye.Ama benimle cok ilgilendi,beraber dusunduk tartistik bana yol gosterdi.Kendisidr cok guler yuzluydu.Sanki bir hastasi yok bir arkadasi vat o kadar cana yakindi.Sayesinde guven problemim cozuldu ve hatta suanda hayatima biri bile girdi:)Simdiku arkadaslarima hep sinem hanimi tavsiye ediyorum.Cok tesekkur ederim her sey icin.
bu yorum www.tavsiyeediyorum.com sitesinden eklenmiştir.

immer (Danışan) Görüş

Sinem Hanım'ı bir yıl önce internette kendime uygun bir psikolog ararken şans eseri buldum.Kendisiyle 1 yıl çalıştım. Evliliğimle ilgili içinden çıkamadığım sorunlarım vardı. Sinem Hanım'ı tercih etmemdeki en büyük sebep eğitimini tamamen yurt dışında tamamlamış olmasıydı. Kendisini tanıyınca çok doğru bi karar verdiğimi anladım. Çünkü mesleği konusunda her konuya çok fazlasıyla hakim, çok başarılı ve çok deneyimli bir psikolog.

Ayrıca kişisel özellik olarak ilk bakışta ciddi dursada zaman içinde aslında ne kadar güleryüzlü, samimi ve içten olduğunu anlıyorsunuz. Danışanı ile kurduğu ilişki aslında herşeyden daha önemli.Kendisi seansa gitmediğiniz zaman sizi mutlaka arıyor ve birisi tarafından önemsendiğinizi bilmek yaşadığınız o sıkıntılı dönemlerde size çok iyi geliyor.

Ofisteki ortam da gayet sıcak ve randevular çok düzenli.Asla bir aksama yaşanmıyor.Ben kendisinin yardımıyla kendi gerçeklerimle yüzleştim ve sorunlarıma çözüm olabilecek tüm yolları öğrendim. Daha önce hiç psikoloğa gitmemiştim ama bu ilk deneyimimin Sinem Hanım gibi mesleğini çok ciddiye alan ve çok iyi yapan bir psikologla olması benim için büyük bir şanstı.O yüzden bir psikolog olarak kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

ozbensa (Danışan): Görüş

Sinem hanım ile kızkardeşimin tavsiyesi üzerine tanıştım , danışan olmak ilk başlarda epey uzak görünüyordu bana, ama omuzlarımda ki yük mutsuzluk umutsuzluk o bir adım varya o bir adımı atamama her geçen gün geriye gidiş ama en önemlisi BAĞIMLILIK rahatsızlığına tutulmam ve bu hastalığın özel hayatıma yansımaları ilişkileri yürütemem gibi problemlerim sonucunda zorlada olsa gitme kararı aldım. Tanıdığım ilk günden beri yaklaşımı olsun o adımları bana teker teker attırtması olsun bu günlere gelmeme neden olmuştur . Kendisine duydugum minneti anlatamam ve benim durumumda olan 1 kişi bile olsa bu yazıyı okursa hiç düşünmeden Sinem hanım'a bıraksın kendisini , bu vesile ile kendisine tekrar teşekkür ediyorum .

danısan (Danışan)

Sinem Malkoç'dan yaklaşık 3 yıldır bireysel danışmanlık almaktayım.Kendisi ile, geçirdiğim bir kaza sonrasında tanıştım.Bu kazanın yarattığı sorunları gidermekten öte yeni ufuklar açtığını söyleyebilirim.Mesleğini son derece profesyonel bir şekilde icra ettiğini düşünüyorum. Psikolojik danışmanlık almak konusundaki tüm önyargılarımı bertaraf etmiş bir danışmandır. Sadece seans süresince değil, seans dışında da düşünmeye sevk edecek yaklaşımlar sunabilme konusundaki entellektüel birikimini etkilyeici bulduğumu söyleyebilirim.

F.D: Görüş

Sinem hanımı çok sıkıntılı olduğum bir dönemde, internet araştırmasıyla buldum...Herhangi birinden tavsiye alarak gitmediğim için ilk görüşme/tanışmam merak doluydu. 4 ayı aşkın bir süredir kendisinin danışanı olarak devam ediyorum. Mevcutta sıkıntılı olduğum konu başlığımın yanı sıra , aslında kendimle ve çevremle ilgili de bende farkındalık yaratmış oldu. Bu tedavi sürecinin bitiminde daha detaylı ve konu içerikli paylaşımımı da bu sitede mutlaka paylaşmayı planlıyorum.

Duygu: Yeme bozukluğu

Merhabalar, bundan 1,5 sene kadar evvel aşırıya kaçan rejim yapma isteği, kendimi çok fazla kilolu görmem, aşırı derecede yemeğe saldırıp sonra kusmaya çalışmalarımdan tutun piyasadan bulduğum zayıflama ilaçlarına kadar giden bir durumdaydım .Yeme bozukluğu denilen rahatsızlığa yakalanmam böyle başladı . Aynaya her baktığımda kendimi yağlı bir vücuda sahip sanıyor öyle görüyordum .Ailemin araştırmaları, çabaları ve ısrarı sonucunda Sinem Hanım ile görüşmeyi kabul ettim.

Kendisiyle ilk görüşmemizden itibaren iç dünyama ayna tuttu. İçtenliği, samimiyeti ve profesyonelliği, uyguladığı psikodanışma, bu rahatsızlığın daha da ileri boyutlarına gelmeden benim iyileşmemi sağladı. Beni kurtardığı, yaşam tarzımı düzelttiği ve kendime güvenimi geri getirdiği için kendisine teşekkür ediyorum.

figen: tesekkur
http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_15812_sine

Merhabalar, 2008 yılının Ekim ayında Sinem hnm la İzmir'de bir arkadaşımın bana tavsiyesi üzerine tanıştım.İçinde bulunduğum durumu açıkcası hiç kimsenin çözebileceğine inanmıyordum bana ilaç verip uyutarak nasıl çözebilirlerdiki problemleri vs.

Fakat Sinem hnm beni çok samimi , ilgili ve içten karşıladı yakın tavrı ile kısa zamanda çözülmemi sağladı.Seanslarımız ilerledikçe çok yol kat ettik ,yavaş yavaş düzeldim ve beni kendine güvenen hayatını boş geçirmeyen sürekli sosyal ve iletişim halinde arınmış biri oluverdim.Kendisine teşekkürlerimi iletiyor,başarılar diliyorum.

 

ngs: Tavsiye
 

Evliliğimin 3 yılıydı, yaşadığım özel sorunlarımdan dolayı kendimi çok yalnız, bunalmış, aşırı baskı altında hissediyordum. Sıkıntılarımı paylaşıp destek alabileceğim kimse yoktu, yada ben anlatamazdım. Bu dönemlerde kendisinden danışmanlık almış bir arkadaşımın vasıtasıyla ve ısrarı ile Sinem hnm ile tanıştım.

 

Daha ilk görüşmemizden kendimi güvende hissetmiştim. Sinem hanımın sıcak ve samimi yaklaşımı sayesinde içinden çıkılamaz bir hal almış olan evliliğim kurtuldu. İlk görüşmeden sonra eşimle birlikte katıldık seanslara ve çok memnun kaldık. Şu an çok mutluyuz. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 

Tüm yorumlar www.tavsiyeediyorum.com sitesinden eklenmiştir.

 

Uzmanımız Uzman Psikolog Sinem Malkoç'la ilgili görüşleri okumak ve hakkında yorum yazmak için tıklayınız.

 

http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_15812_sinem_malkoc.htm

 

izmir psikolog tavsiye

izmir psikolog, izmir psikolog tavsiye, tavsiye psikolog , psikolog önerileri, psikolog ara, izmir psikologları, psikolog adresleri, psikolog yorum

 

aile psikolog sinem malkoç

RANDEVU VE BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm aile içi sorunlarda yılların tecrübesi ile İzmir ve Bodrum'da en etkili danışma yöntemleriyle kalıcı ve profesyonel çözümler için bize ulaşın.

Online başvuru sistemimizi kullanıp,

Uzmanımız Klinik Psikolog Evlilik psikoloğu

Aile Psikolog Sinem Malkoç'dan randevu almak icin burayi tıklayınız.

aile psikolog